IV Pielgrzymka Motocyklistów Dolnego Śląska. Wambierzyce 2016


15 marca 2016 Powrót


Wambierzyce 2016

Już po raz czwarty Sekcja Motocyklowa „Nowa Ruda Bikers” podejmuje się organizacji Pielgrzymki Motocyklistów Dolnego Śląska do Wambierzyckiej Królowej Rodzin i Patronki Ziemi Kłodzkiej. Impreza odbędzie się w dniu 24. kwietnia 2016 r.

PROGRAM IMPREZY

I. Miejscowość Wambierzyce
Zbiórka i rejestracja uczestników
9:00 - 11:00
Uroczysta Msza Św. i święcenie pojazdów
11:00 - 12:00
Uformowanie kolumny i wyjazd do Kłodzka
12:00 - 12:15
 
II. Miejscowość Kłodzko
Przyjazd na Twierdzę Kłodzką
13:40 – 13:45
Rozpoczęcie części rozrywkowej
14:00
Konkursy i koncerty zespołów, wręczenie pucharów
14:00 - 18:00
Zakończenie imprezy
18:00

Po uroczystej Mszy Św. kolumna motocyklistów przemieści się z Wambierzyc do Kłodzka trasą: Wambierzyce – Ratno Dolne – Ścinawka Średnia – Gorzuchów – Kłodzko. Zaplanowaliśmy też przejazd ulicami Kłodzka, a mianowicie: ul. Warty – ul. Podgrodzie – ul. Połabską – ul. Kościuszki – ul. Noworudzką, a następnie ul. Nowy Świat, skąd wjedziemy na teren zabytkowej Twierdzy Kłodzkiej.

Pielgrzymka jest co prawda inauguracją sezonu motocyklowego na terenie powiatu kłodzkiego, jednakże zapraszamy do udziału w niej wszystkich sympatyków turystyki i motoryzacji, zwłaszcza na część rozrywkową, która będzie się odbywać, jak w latach poprzednich na terenie Twierdzy Kłodzkiej. Zaplanowaliśmy również wiele atrakcji dla wszystkich uczestników i tych, którzy przyjdą bawić się razem z nami, w tym m. in.

  • Loterię Fantową, z której dochód w całości przeznaczymy na działalność Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Radkowie. Wygrać tu będzie można vouchery na pobyty weekendowe w hotelach i pensjonatach, vouchery na romantyczne kolacje w restauracjach, bony na zakupy w sklepach motocyklowych, podwójne bilety na seanse filmowe, bony do salonów kosmetycznych i wiele innych ciekawych nagród,
  • konkursy, nie tylko dla motocyklistów, ale również dla tych, którzy chcą dołączyć do motocyklowej braci, gdyż w tym roku główną nagrodą w jednym z nich będzie opłacony kurs prawa jazdy na motocykl !!!

Ponadto będzie można skosztować dania przygotowanego na największej patelni w Polsce (!), jak też napić się dobrego czeskiego piwa – dla motocyklistów specjalna wersja „lana” bezalkoholowa. Będzie kącik z animacjami dla najmłodszych uczestników, jak też stoisko z motocyklowymi gadżetami. Nie zapomnieliśmy również o naszej tradycji i kolejny raz uhonorujemy naszych pielgrzymów w kategoriach: najstarszy uczestnik, najstarszy motocykl oraz najdłuższa trasa na Pielgrzymkę.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Sheriff